do ustalenia

Produkcja dań gotowych praca Szwecja bez znajomości języka Uppsala od zaraz

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2015 03:06

Producent dań mrożonych z Uppsala poszukuje pracowników od zaraz. Oferta pracy w Szwecji na produkcji dla Polaków bez znajomości języka szwedzkiego. Na miejscu zapewnione jest płatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji dań gotowych

Miejsce zatrudnienia: Uppsala

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • przygotowanie składników – mycie, krojenie
  • odpowiednie odmierzanie składników
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dynamiczne tempo pracy
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pomoc polskiego koordynatora
  • wsparcie ze zorganizowaniem miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 004/08/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 78755bc21a873e02

ilość wszystkich wyświetleń: 3409, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Produkcja dań gotowych praca Szwecja bez znajomości języka Uppsala od zaraz”

  1. Witam mam 18 i jestem zainteresowany. Wasza oferta.Jestem pracowity dokładny szybko uczę się zadanych mi polecen Proszę o kontakt telefoniczny. 690042602. Lub e-mail podany wyżej

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy na produkcji zywnosci.pracowalam 2lata w Islandii produkcja-tasma i obslugaurzadzen prozniowych prosze o kontakt 530339771 lub na e-maila.pozdrawiam

  3. Witam jestem zainteresowana oferta pracy na produkcji zywnosci pracowalam dwa lata w Islandii produkcja-tasma-obsluga urzadzen prozniowych mam ks.sanepidowska gotpwpsc do wyjazdu od zaraz prosze o kontakt na e-maila lub tel.530399771.pozdrawiam Agata