od 25 600 CZK brutto/mc

Produkcja elektroniki bez znajomości języka praca Czechy od zaraz Pardubice

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Pardubice
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 21 lutego 2023 00:10

Możliwość rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach na produkcji elektroniki. Zatrudnienie w Pardubicach bez języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Pardubice.

Wynagrodzenie: od 25 600 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej – wykonywanie prac montażowych zgodnie z instrukcją;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz testowanie funkcji gotowych produktów;
  • pracę po 12 godzin na dwie zmiany albo po 8 godzin na trzy zmiany.

Wymagania:

  • dokładne wykonywanie zadań;
  • sprawność manualna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • darmowy transport z Katowic do Czech oraz bezpłatny powrót do Polski;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie oraz dojazd do/z pracy;
  • tanie obiady w firmie;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • czeską umowę o pracę;
  • czeskie ubezpieczenie zdrowotne;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: michal.kowalczyk@manuvia.com albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: +48 665 777 451

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/operator-produkcji-w-czeskiej-miedzynarodowej-firmie/

ID ogłoszenia: 66963f3ac434d8c1