4000 PLN netto/mc

Bez znajomości języka praca w Czechach od zaraz produkcja felg samochodowych Mošnov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mošnov
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 8 maja 2021 00:52

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach dla pracowników produkcji. Zatrudnienie w Mošnov bez znajomości języka dla Polaków na produkcji felg samochodowych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mošnov.

Wynagrodzenie: średnio 4000 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie obsługiwanie wózka widłowego;
  • zatrudnienie na produkcji felg samochodowych.

Wymagania:

  • własny transport – pracodawca będzie zwracał około 500 – 700 PLN na mc za paliwo;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • pozytywne nastawienie do pracy i ludzi;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • pracę po 8 godzin dziennie na 3 zmiany (od poniedziałku do piątku, a weekendy będą wolne);
  • umowę o pracę;
  • możliwość przejścia na stałą umowę;
  • ubezpieczenie zdrowotne na ternie Czech;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
  • dofinansowanie do wyżywienia w miejscu pracy;
  • możliwość otrzymania premii za obecność w pracy oraz premii rekrutacyjnej.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +420 734 604 897 albo można wysłać wiadomość SMS o treści “Cromodora”

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/operator-produkcji-przy-felgach-czechy-CID4-IDJg3R6.html

ID ogłoszenia: 42860955d39780fd