4900-5800 PLN brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Czechach dla par bez języka produkcja foteli samochodowych Tachov

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Tachov
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: rok z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 19 czerwca 2021 00:58

Zatrudnienie w Tachov dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Czechach dla par na produkcji foteli samochodowych z zakwaterowaniem darmowym zorganizowanym przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Tachov.

Wynagrodzenie: 4900 – 5800 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montowaniem foteli samochodowych i wypełnianiem ich gąbką, a także mocowaniem przewodów oraz naciąganiem materiału na stelaż siedziska.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • atutem będzie doświadczenie w branży Automotive;
  • możliwość brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • darmowy transport do pracy;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę na rok z opcją jej przedłużenia;
  • bezpłatne obiady;
  • możliwość wzięcia zaliczki po tygodniu pracy w cenie 1000 CZK;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • możliwość bezpośredniego przejścia pod firmę;
  • pokoje dwuosobowe dla par.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +48 571 406 549

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/produkcja-foteli-samochodowych-czechy-tachov-CID4-IDK2zk9.html

ID ogłoszenia: 39260ccd834acc69