1600 euro brutto

Produkcja herbat od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 04:06

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji herbat owocowo-ziołowych dla Polaków. Oferta z Düsseldorfu od zaraz do podjęcia dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy
Pensja: 1600 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie skrupulatnej pracy, polegającej na przygotowywaniu mieszanek z suszu
  • obowiązkiem będzie odmierzanie składników oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez koordynatora

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • przykładanie się do zadań
  • umiejętność pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
    mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę od zaraz
  • początkowo zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia umowy
  • darmowy udział w kursie językowym
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie ok. 200-300 euro miesięcznie zależnie od standardu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „Niemcy praca na produkcji herbat, Düsseldorf” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poniższego adresu.

adres kontaktowy: Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-herbat-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 81958e95afb15548

ilość wszystkich wyświetleń: 1759, dzisiaj: 1

5 komentarzy na “Produkcja herbat od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. adampekala35 na 13 kwietnia 2017 @ 08:37

    Jestem zainteresowanny ofertą pracy .Mam doświadczenie w pracy na produkcji. Moj kontakt 693657369

  2. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz , praw jazdy kat B , duże chęci do pracy , kontakt 511334321

  3. Witam jestem zainteresovany oferta pracy
    Kontakt:+4915145035636
    Email:afasli091@gmail.com
    Email:a.fasli@hotmail.com

  4. justyna kowalska na 19 kwietnia 2017 @ 12:19

    Witam,

    Jestem zainteresowana pracą na produkcji herbaty
    moj kontakt 531501250

  5. Denis wieczorek na 26 kwietnia 2017 @ 15:46

    Witam jestem zaiteresowany wraz z mamą szukamy ofert za granice prosze o pilny kontakt pod nr tel 883482491 dzieki z góry