1600 euro brutto

Produkcja herbat od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 września 2016 23:04

Aktualna oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na produkcji herbat owocowo-ziołowych. Zatrudnienie w Düsseldorfie do podjęcia od zaraz dla Polaków przy obsłudze maszyny do mieszania suszu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji herbat

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 1600 euro miesięcznie brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę maszyny do mieszania składników
  • konieczne będzie skrupulatne odmierzanie składników i przeprowadzanie kontroli jakości procesów produkcyjnych jak i samych składników

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • punktualność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • chęć rozwoju i gotowość do wzięcia udziału w kursie językowym
  • zdolność do pracy zespołowej
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • udział w darmowym szkoleniu językowym
  • liczne dodatki i premie motywacyjne
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres 3 miesięcy
  • możliwość przedłużenia dla najlepszych
  • płatne zakwaterowanie – koszt miesięczny to ok. 200-300 euro

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W tytule zgłoszenia prosimy wpisać: „Niemcy praca na produkcji herbat, Düsseldorf”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dusseldorf-produkcja-herbatek/

ID ogłoszenia: 2657caa8b19f120

ilość wszystkich wyświetleń: 507, dzisiaj: 1