1,000.00

Produkcja i pakowanie sałatek od zaraz praca w Holandii, Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.11.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 26 października 2016 05:40

Od zaraz poszukiwani pracownicy produkcji – pakowacze do pracy w Holandii na terenie Tilburga przy pakowaniu sałatek, nadziewaniu papryczek, wkładanie sera do pudełek itp.

Opis stanowiska :
praca w Tilburgu
praca przy nadziewaniu papryczek serem,
pakowanie specjalnych produktow,
praca na linii produkcyjnej z oliwkami,
wkładanie sera feta do pudełek,
naklejanie etykiet, pakowanie pudełek
Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu średnim,
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego,
możliwość długoterminowej współpracy,
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie,
opiekę polskich rezydentów.
Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/242214/0) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim

ID ogłoszenia: 496580f448f82e53

ilość wszystkich wyświetleń: 1503, dzisiaj: 1