1700 euro brutto/mc

Produkcja jogurtów od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Opublikowany: 23 marca 2017 23:11

Oferujemy opcję podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na produkcji jogurtów i serków homogenizowanych. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka w Stuttgarcie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca produkcyjna, polegająca na kontroli jakości, obsłudze, konserwacji i myciu maszyn produkcyjnych oraz pakowaniem produktu gotowego
  • prace porządkowe
  • inne zadania zlecane przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • świetna organizacja czasu pracy
  • zdolność do utrzymywania czystości na stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji artykułów spożywczych
  • pracowitość, niezawodność

Zapewniamy:

  • 160 godzin pracy miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • początkowo 3 miesiące próbne z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • dla chętnych pomoc w zorganizowaniu zamieszkania odpłatnego
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie i pomoc we wdrożeniu się w zadania

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości kontaktowej, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Wiadomość prosimy zatytułować: produkcjajogurtów/03/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-jogurtow-stuttgart/

ID ogłoszenia: 84458d116dc3a7b5

ilość wszystkich wyświetleń: 1786, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Produkcja jogurtów od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka Stuttgart”

  1. WItam.
    Wraz z parterem jestesmy zainteresowani oferta pracy.
    Proszę o kontakt email: akazmierczak84@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam
    Paulina