do uzgodnienia

Produkcja jogurtów oferta pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 00:58

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego na produkcji jogurtów typu greckiego. Oferta przy etykietowaniu gotowych wyrobów i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Holandia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie zajmował się wszelkimi pracami zleconymi przez managera w fabryce na produkcji jogurtów typu greckiego. Prace polegać będą na obsłudze urządzeń oraz etykietowaniu gotowych jogurtów. Inne zadania z użyciem wózka widłowego mogą być zlecone.

Oczekiwania:

  • udokumentowane doświadczenie – preferujemy te z branży spożywczej
  • zdolność obsługi oraz odpowiednie uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku niemieckim lub angielskim
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie wypłacane regularnie w euro
  • zorganizowanie zamieszkania w Holandii

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt mailowy. CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-produkcja-jogurtow-id339580.html

ID ogłoszenia: 44956b1d31ad8344

ilość wszystkich wyświetleń: 2190, dzisiaj: 1