od 198,40 NOK brutto/h

Produkcja kanapek od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka fabryka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2022 00:16

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na produkcji kanapek. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Oslo bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 198,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kanapek;
  • pracownik będzie składał wrapy, smarował kanapki oraz nakładał składniki i przygotowywał je;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie zadań;
  • punktualność;
  • bez języka norweskiego, ale z przynajmniej podstawowym angielskim;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • norweską umowę o pracę;
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych pracowników;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • ubezpieczenie;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • codzienne kanapki w ramach lunchu.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pk/009/22

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-oslo/

ID ogłoszenia: 77363090279e07c6