9,95 € brutto/h

Produkcja kosmetyków bez języka dla par dam pracę w Holandii od zaraz Vlijmen 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Vlijmen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 października 2020 01:07

Dla par aktualna od zaraz praca w Holandii przy produkcji kosmetyków. Zatrudnienie 2020 w Vlijmen bez znajomości języka dla pracowników produkcji. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Vlijmen.

Wynagrodzenie: 9,95 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 3.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na produkcji kosmetyków, np. kremów;
  • pracownik będzie wykładał puste butelki na taśmę, naklejał etykiety, dokręcał butelki, a także przeprowadzał kontrolę jakości produktów;
  • pakowanie produktów w opakowania indywidualne oraz zbiorcze;
  • wykonywanie różnych prac magazynowych, produkcyjnych oraz porządkowych;
  • możliwość przejścia okresu próbnego pod względem klasyfikacji i umiejętności.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • możliwość pracy w systemie na 3 zmiany;
  • bez j. holenderskiego, ale z komunikatywnym j. angielskim;
  • przestrzeganie zasad;
  • chęć pracy także w weekendy i możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • chęć podjęcia zatrudnienia w różnych zakładach, które będą oferowane przez agencję;
  • na terenie zakładu nie można nosić makijażu, biżuterii, a także nie wolno perfumować się itp.

Oferujemy:

  • solidną pracę;
  • zatrudnienie w oparciu o warunki niderlandzkie;
  • pełny pakiet socjalny;
  • możliwość rozwoju, podniesienia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia;
  • pracę w miłym zespole współpracowników;
  • pracę także dla par i grup;
  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne warunki finansowe z opcją podwyżki po przejściu na stanowisko techniczne;
  • przy oddelegowaniu do innych pokrewnych prac stawka nie będzie niszą niż 9,70 € brutto na godz.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-vlijmen/

ID ogłoszenia: 4675f85b52b6ec6a