7,50-9 GBP/h

Produkcja kosmetyków dam pracę w Anglii bez języka od zaraz Leeds

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Leeds
  • Opublikowany: 19 września 2016 00:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii na produkcji przy pakowaniu kosmetyków. Oferta aktualna od zaraz dla osób bez znajomości języka na okres 3 miesięcy. Na miejscu zapewnione jest odpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Rozpoczęcie: od zaraz
Miasto: Leeds, Anglia
Zarobki: w zależności od kwalifikacji i doświadczenia od 7,50 do 9 GBP na godzinę

Zakres zadań:

  • proste zadania na produkcji przy pakowaniu kosmetyków
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości, obsługę maszyn oraz inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Anglii
  • dobra organizacja czasu pracy
  • samodzielność
  • szybkość we wdrażaniu się w obowiązki
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zręczność
  • zwinność
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • odpłatne zakwaterowanie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • przeszkolenie stanowiskowe

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: „Produkcja kosmetyków, Leeds 09/2016″ z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • jobs4u@englandmail.com

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-przy-produkcji-kosmetykow-bez-znajomosci-jezyka-w-leeds-uk/

ID ogłoszenia: 79157dd8938addd4