166,40 NOK/h

Produkcja kremu nugatowego od zaraz praca w Norwegii bez języka Oslo 2017

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 02:05

Zatrudnienie 2017 w Oslo dla Polaków do podjęcia od zaraz. Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka przy produkcji kremu nugatowo-czekoladowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Lokalizacja: Oslo, Norwegia
Pensja: 166,40 NOK brutto na godzinę pracy
Start pracy w Norwegii: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji kremu nugatowego
  • pracodawca rozdziela zadania po szkoleniu
  • prace będą polegać na pakowaniu, kontroli jakości, odmierzaniu składników, obsłudze maszyn itp.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • samodzielność
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy o podobnych charakterze
  • dyspozycyjność na przynajmniej 3 miesiące
  • duża dokładność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • brak opłat za udział w procesie rekrutacyjnym czy pośrednictwo
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • umowę na okres minimum 3 miesięcy
  • norweską umowę o pracę
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez formularz z oznaczeniem:
„Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2017″.

Link do formularza: http://bit.do/rekrutacja2017

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kremu-nugatowego-oslo/

ID ogłoszenia: 395931dae93ca69