2350 € brutto/mc

Produkcja lodów od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 17 maja 2022 01:16

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji lodów. Zatrudnienie w Berlinie dla pracowników produkcji bez języka. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań produkcyjnych przy produkcji lodów i deserów mrożonych;
  • zadaniem będzie pakowanie gotowych produktów, obsługiwanie urządzeń oraz napełnianie pudełek masą smakową, a także dostarczanie składników itp.

Wymagania:

  • dokładność, energiczność, punktualność;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • samodyscyplina;
  • chęć rozwoju;
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • płatny urlop;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na czas określony z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • możliwość rozwoju;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • komplet odzieży używanej;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • system premiowy.

Aplikacja:

CV można wysyłać na adres e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 06/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 318628293a4297f0