12,50 €/h +zakwaterowanie

Produkcja lodów praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz fabryka Venlo 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2021 00:36

Od zaraz dla Polaków w Venlo ciekawa oferta pracy w Holandii bez znajomości języka przy produkcji lodów. Zatrudnienie tymczasowe w fabryce z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Venlo

Liczba miejsc: 5

Start: lipiec 2021

Zarobki: od 12,50 Euro/h brutto +dodatki i darmowe mieszkanie

Zadania:

Praca na linii produkcyjnej przy przygotowaniu mieszanek, krojeniu owoców, przygotowaniu bakalii etc. Zadania związane z obsługą urządzeń oraz przy pakowaniu gotowych wyrobów do kartonów. Obowiązki przydzielane są elastycznie w zależności od zapotrzebowania.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji szczególnie przy mrożonkach
  • gotowość do pracy w środowisku o obniżonej temperaturze około +2 stopnie C.
  • dyspozycyjność od zaraz do końca wakacji lub nawet dłużej

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach na cały okres umowy
  • atrakcyjne warunki płacowe
  • możliwość wyrobienia nadgodzin, które są płatne ekstra
  • zapewniamy wsparcie koordynatora / tłumacza przy sprawach formalnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „Produkcja lodów Venlo 2021”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-holandii-od-zaraz-produkcja-lodow-w-fabryce-z-venlo/

ID ogłoszenia: 73560e8eaf38dc70