12,50 € brutto/h

Produkcja napojów bez języka oferta pracy w Holandii dla par od zaraz Haga 2022

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 12 marca 2022 01:51

Dla par możliwość podjęcia bez znajomości języka legalnej pracy w Holandii. Zatrudnienie w fabryce z Hagi od zaraz na produkcji napojów. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Haga.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zadania będą wykonywane przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się obsługą i czyszczeniem urządzeń produkcyjnych;
  • kontrolowanie jakości produktów i pakowanie ich na końcowym etapie.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego albo niderlandzkiego;
  • mile widziane doświadczenie;
  • rzetelność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie przez pierwsze trzy miesiące, a potem pomoc w znalezieniu mieszkania;
  • szkolenie wprowadzające;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pomoc polskiego tłumacza/koordynatora;
  • po 3 miesiącach możliwość bezpośredniego podjęcia pracy u pracodawcy bez pośrednictwa agencji.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: Produkcja napojów Haga 22

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-holandia-na-produkcji-napojow-od-zaraz-dla-par-haga-2022/

ID ogłoszenia: 381622b948c17ca7