175 NOK brutto/h

Produkcja napojów bez znajomości języka dla par praca Norwegia od zaraz w Lillehammer 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 2 lutego 2021 04:30

Bez znajomości języka propozycja podjęcia od zaraz pracy w Norwegii na produkcji napojów. Zatrudnienie 2021 w fabryce z Lillehammer dla par. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 175 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych;
  • wykonywanie prostych zadań przy taśmie produkcyjnej, takich jak: kontrolowanie jakości, wykładanie pustych opakowań na taśmę do ich uzupełnienia, a także napełnianie butelek, dbanie o ciągłość produkcji itp.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B i własnego samochodu na wyjazd;
  • pracowitość;
  • odpowiedzialne, solidne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zaletą będzie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • bezpieczne stanowisko pracy i środki bezpieczeństwa;
  • szkolenie pracownicze, które odbywa się w języku polskim;
  • norweską umowę na czas określony z możliwością jej przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • darmowe zakwaterowanie – dla par są pokoje dwuosobowe z dostępem do wspólnej łazienki oraz kuchni;
  • służbowy uniform.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać poprzez stronę:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem opcji: „Produkcja napojów Lillehammer”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-dla-par-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-lillehammer-2021/

ID ogłoszenia: 666601805807a998