11,50-14,00 €/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka produkcja napojów energetycznych Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 27 maja 2019 03:31

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji napojów energetycznych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Wakaty: 10

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 11,50 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: obowiązuje stawka godzinowa od 11,50 do 14 euro brutto na godzinę w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka

Zakres zadań:

  • praca w pozycji stojącej przy taśmociągu
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości i zdejmowanie z taśmy artykułów oraz wkładanie do kartonów zbiorczych
  • inne zadania – jak np. obsługa maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • 2 osoby w zespole koniecznie muszą porozumiewać się komunikatywnie w języku niemieckim
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie opiekuna polskojęzycznego
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • płatne zakwaterowanie, koszt to 200 euro miesięcznie za pokój jednoosobowy i 150 euro miesięcznie za miejsce w pokoju 2 osobowym
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej z załączeniem CV oraz LM.

Adres kontaktowy: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-energetycznych-berlin/

ID ogłoszenia: 6505cea4cbd1833a

ilość wszystkich wyświetleń: 1123, dzisiaj: 3