do uzgodnienia

Produkcja okien w fabryce od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka angielskiego

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Southend on Sea
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 01:22

Fabryka okien i drzwi z aluminium zatrudni od zaraz pracowników do obsługi maszyn. Ogłoszenie pracy w Anglii (Southend on Sea) dla Polaków bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Southend on Sea

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za różnego rodzaju prace produkcyjne w fabryce drzwi oraz okien z aluminium.
  • Skrupulatne przeprowadzanie kontroli jakości aby wyroby spełniały najwyższe standardy jakościowe.
  • Głównym obowiązkiem będzie obsługiwanie podstawowym i nieskomplikowanych maszyn oraz narzędzi.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialne podchodzenie do powierzonych zadań
  • przestrzeganie zasad BHP
  • spostrzegawczość
  • pracowitość
  • aktualne zamieszkanie w okolicy Southend on Sea
  • znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • zapewnione przeszkolenie pracownicze
  • duża liczba godzin oraz możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres: dsiedlarska@jark.co.uk

Ewentualnie możliwy jest kontakt telefoniczny: 01702 338882/ 07920571129

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-w-fabryce-na-produkcji-okien-bez-jezyka-southend-on-sea/

ID ogłoszenia: 8275673535b5ad6b

ilość wszystkich wyświetleń: 3058, dzisiaj: 5