12,50 - 14,00 € brutto/h

Produkcja pączków bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz fabryka w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 maja 2022 00:37

Fabryka z Augsburga potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka na produkcji pączków. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 12,50 – 14,00 € brutto na godz. w zależności od doświadczenia i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na zmianie nocnej;
  • praca przy produkcji pączków typu donuts;
  • pracownik będzie wyrabiał ciasto, obsługiwał piec oraz dekorował gotowe wyroby.

Wymagania:

  • chęć pracy na zmianie nocnej;
  • atutem będzie znajomość języka oraz podsiadanie doświadczenia na produkcji spożywczej lub w piekarni;
  • brak uzależnienia od alkoholu i papierosów;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • znajomość zasad BHP do pracy z żywnością.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość skorzystania z agencyjnego zakwaterowania;;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych i formalnych;
  • niemiecką umowę próbną na 3 miesiące, a potem podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

pl.stellenanzeige@contractor.net z podaniem tytułu: Produkcja pączków Augsburg – imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-przy-produkcji-paczkow-w-fabryce-z-augsburga/

ID ogłoszenia: 953627299da6b972