200,40 NOK brutto/h

Produkcja pizzy bez znajomości języka oferta pracy w Norwegii od zaraz 2023 Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 grudnia 2022 01:20

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków. Zatrudnienie 2023 w fabryce z Bergen bez znajomości języka na produkcji pizzy. Zakwaterowanie darmowe będzie organizował pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 200,40 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji pizzy włoskiej;
  • wykonywanie prostych zadań;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • obsługiwanie urządzeń;
  • dbanie o ciągłość produkcji;
  • porcjowanie składników;
  • pakowanie gotowych produktów oraz etykietowanie itp.

Wymagania:

  • rzetelność;
  • zdolność do pracy w zespole;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej;
  • atutem będzie doświadczenie na produkcji spożywczej;
  • dostępność od zaraz;
  • energiczność;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • płatny urlop;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę medyczną;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • atrakcyjne warunki finansowe + dodatki;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-na-produkcji-pizzy-w-fabryce-z-bergen/

ID ogłoszenia: 52663a49e3be7aee