od 165 NOK na godz.

Produkcja rowerów bez języka dam pracę w Norwegii od zaraz Sandnes 2021

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandnes
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 23 lutego 2021 00:40

Zatrudnienie w fabryce z Sandnes dla pracowników produkcji bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Norwegii przy produkcji rowerów z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Sandnes.

Wynagrodzenie: od 165 NOK na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca na linii produkcyjnej rowerów oraz hulajnóg elektrycznych;
  • najpierw pracownik przejdzie dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • do zadań pracownika będzie należało: przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie urządzeń, dbanie o ciągłość produkcji, składanie i montowanie różnych elementów z wykorzystaniem elektronarzędzi, a także pakowanie itp.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • sumienne, dokładne, odpowiedzialne i zaangażowane wykonywanie zadań;
  • dostępność od zaraz;
  • samodzielność;
  • mile widziane zgłoszenia od osób, które mają zdolności techniczne;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie wykształcenie związane z elektroniką.

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • norweską umowę o pracę;
  • zakwaterowanie w cenie 3000 NOK na mc;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • możliwość skorzystania z płatnego urlopu;
  • próbną umowę na 3 miesiące z opcją jej przedłużenia;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

soknadansatte2021@eclipso.eu z podaniem tytułu „Produkcja rowerów. Imię i nazwisko”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-fabryka-sandnes/

ID ogłoszenia: 7646033a68a1b658