8,50 GBP/h brutto + premie

Produkcja rowerów ogłoszenie pracy w Anglii od zaraz bez języka Wakefield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Wakefield
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 02:51

Możliwość zatrudnienia od zaraz w fabryce z Wakefield na produkcji przy montażu rowerów. Oferta pracy w Anglii dla Polaków bez znajomości języka z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Lokalizacja: Wakefield, Wielka Brytania
Pensja: 8,50 GBP na godzinę pracy brutto plus dodatki
Liczba wakatów: 3
Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy linii produkcyjnej
  • zadaniem będzie montaż kolejnych części rowerów
  • praca wykonywana będzie za pomocą narzędzi ręcznych lub elektronarzędzi

Oczekiwania:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako mechanik rowerowy
  • spostrzegawczość
  • brak uzależnień
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • zręczność
  • możliwość zatrudnienia od zaraz na okres 3 miesięcy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy za pośrednictwem agencji pracy
  • odpłatne zakwaterowanie na czas pierwszej umowy, koszt tygodniowy to 80 GBP
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zarobki wypłacane będą przelewem na konto pracownika
  • najlepsi pracownicy będą mogli przedłużyć umowę bezpośrednio u pracodawcy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość z załączeniem dokumentów aplikacyjnych należy przesłać na adres:

  • red-dot@gmx.co.uk z dopiskiem: „Produkcja Wakefield 11/16″

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-od-zaraz-przy-produkcji-rowerow-w-wakefield/

ID ogłoszenia: 76958277e725e2ed