Atrakcyjne

Produkcja sałatek – praca w Holandii od zaraz i bez znajomości języka, doświadczenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Długość umowy: minimum 3 miesiące
  • Opublikowany: 16 września 2019 03:14

Bez znajomości języka i doświadczenia do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Holandii przy produkcji sałatek. Oferta dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver z certyfikatem o nr 18450 poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko – pracownik produkcji

PRODUKCJA SAŁATEK
Praca w chłodni.

Zakres obowiązków:
– krojenie warzyw
– mieszanie sałatek
– pakowanie sałatek

Wymagania:
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

Warunki:
– atrakcyjna stawka godzinowa
– ubezpieczenie
– legalne zatrudnienie
– zakwaterowanie

Jeśli uważasz, że ta praca jest właśnie dla Ciebie- zadzwoń do nas pod nr:
731901913 lub 570901913
Lub wyślij zgłoszenie na maila

Czekamy na Twoje zgłoszenie !

Szukasz innej oferty?

Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z innymi ofertami.

www.klaverteam.com/praca-za-granica-oferty.html

ID ogłoszenia: 2245d7b96f58ce3f

ilość wszystkich wyświetleń: 615, dzisiaj: 1