od 142,40 SEK/h

Produkcja woblerów praca w Szwecji od zaraz bez znajomości języka Sztokholm 2021

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 30 marca 2021 01:12

Fabryka przynęt wędkarskich ze Sztokholmu poszukuje chętnych do pracy w Szwecji od zaraz na produkcji woblerów. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka z możliwością zakwaterowania na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji woblerów

Stawka godzinowa: 142,40 SEK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Termin: od kwietnia 2021

Obowiązki:

  • prosta praca manualna przy montażu woblerów, malowaniu, ozdabianiu, uzbrajaniu w kotwiczki
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za ozdabianie, lakierowanie, kontrolowanie jakości i pakowanie produktu
  • głównym zadaniem będzie montaż haczyków oraz zapakowanie w pudełko wraz z instrukcją i minikatologiem produktów firmowych

Wymagania:

  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • szybkość
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • wdrożenie w obowiązki – szkolenie będzie przeprowadzone w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy na 6 miesięcy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opieka koordynatora Polaka
  • ubezpieczenie pracownicze
  • płatny urlop
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet2020@fastmail.se

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet2020@fastmail.se

ID ogłoszenia: 604605e6bf397c4d

ilość wszystkich wyświetleń: 835, dzisiaj: 1