2250 € brutto/mc

Produkcja zabawek bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 00:48

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce Düsseldorf bez znajomości języka przy produkcji zabawek. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Düsseldorf.

Wynagrodzenie: 2250 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji zabawek z tworzyw sztucznych;
  • pracownik będzie zajmował się ręcznym montażem elementów zabawek, a także przeprowadzaniem kontroli jakości;
  • obsługa urządzeń, odlewanie elementów oraz ich obrabianie, pakowanie  i naklejanie etykiet.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • rzetelność;
  • zdyscyplinowanie;
  • solidne i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pełny wymiar godzin;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w wyposażonym mieszkaniu w cenie 250 € na mc od osoby albo 400 € na mc od pary;
  • legalną pracę;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • możliwość podjęcia stałego zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez formularz rekrutacyjny na stronie: http://bit.do/rekrutacja-leiharbeiter

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-na-produkcji-zabawek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 735600ad247d66b9