134,60 SEK/h

Produkcja zabawek od stycznia 2018 Szwecja praca bez znajomości języka Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Uppsala
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2018
  • Opublikowany: 15 grudnia 2017 01:19

Propozycja podjęcia zatrudnienia od stycznia 2018 na produkcji zabawek w fabryce z miasta Uppsala. Ogłoszenie aktualnej pracy w Szwecji bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Uppsala, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2018

Stawka godzinowa: 134,60 SEK na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za montaż części zabawek na jednym z etapów produkcyjnych
  • do zadań będzie należało przeprowadzanie kontroli jakości a także pakowanie gotowych artykułów

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie
  • umiejętność utrzymywania stanowiska pracy w należytym porządku
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych

Zapewniamy:

  • wysoka motywacja
  • atrakcyjne zarobki oraz satysfakcjonujące premie oraz dodatki
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonych mieszkaniach za 3000 SEK miesięcznie
  • wsparcie koordynatora Polaka

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Szwecja praca na produkcji zabawek, Uppsala zatrudnienie od stycznia 2018!

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni.

Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 3045a315e3634b5b