10,95 € na godz.

Przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Holandia praca od zaraz w Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 października 2021 00:35

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii dla pakowaczy. Zatrudnienie 2021 w Born bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Born.

Wynagrodzenie: 10,95 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji ciastek;
  • dbanie o czystość w miejscu pracy;
  • etykietowanie, przeprowadzanie kontroli jakości, a także pakowanie produktów do opakowań oraz pudełek;
  • układanie pudełek oraz kartonów na paletach, a następnie przygotowywanie je do wysłania.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na konto;
  • dodatki zmianowe;
  • podwyżkę po roku do 11,71 € na godz.;
  • zakwaterowanie, które jest zgodne z certyfikatem SNF;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii, a po przepracowaniu miesiąca zwrot kosztów;
  • transport do pracy na terenie Holandii;
  • ubezpieczenie;
  • opiekę polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • 120 PLN pakietu startowego (poszewka na pościel oraz słowniczek polsko-holenderski).

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: a.niksdorf@covebo.pl lub można także zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 545 75 75

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-ciastek-born/

ID ogłoszenia: 293616db69888154