156,60 NOK brutto/h

Przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka praca w Norwegii 2022 od zaraz Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 czerwca 2022 00:25

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Norwegii 2022. Zatrudnienie w fabryce z Lillehammer bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lillehammer.

Wynagrodzenie: 156,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie ciastek;
  • wykonywanie zadań manualnych przy przestrzeganiu zasad BHP.

Wymagania:

  • gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz;
  • dokładność;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy w Norwegii;
  • energiczność;
  • solidność;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w hotelu pracowniczym;
  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • bezpieczne miejsce pracy;
  • szkolenie w języku polskim;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • strój służbowy.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu z dopiskiem: pakowanie ciastek Lillehammer

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-2022-lillehammer/

ID ogłoszenia: 79762a780b947754