1700 € netto/mc

Przy pakowaniu leków bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Lipsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2021 01:27
  • Wygasa: 5 godzin, 1 minuta

Dla pakowaczy bez doświadczenia możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka przy pakowaniu leków. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 1700 u netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przepakowywał leki oraz suplementy diety z innych rynków UE;
  • etykietowanie, wkładanie do opakowań ulotek w języku niemieckim, a także zmienianie całego opakowania razem z kartonem albo przyklejanie naklejki w języku niemieckim, co będzie uzależnione od produktu oraz wymagań;
  • praca odbywa się w szybkim tempie.

Wymagania:

  • sprawność manualna, zwinność;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • chęć wykonywania pracy w środowisku, które jest monitorowane;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zmotywowanie;
  • punktualność;
  • zaangażowane i solidne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pracę od zaraz;
  • wsparcie przy organizacji transportu do Niemiec oraz przy relokacji;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • szkolenie pracownicze;
  • niemiecką umowę;
  • darmowe zakwaterowanie.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: beschaftigung@zohomail.eu z podaniem numeru referencyjnego: „Pakowanie leków, Niemcy praca 2021, Lipsk”

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-lekow-bez-znajomosci-jezyka-lipsk-2021/

ID ogłoszenia: 2306065d58e8c598