173,20 NOK brutto/h

Przy pakowaniu mrożonek bez języka oferta pracy w Norwegii od zaraz 2021 Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2021 01:00

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii dla pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Stavanger przy pakowaniu mrożonek. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: 173,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kontrolowanie jakości, a także pakowanie gotowych produktów;
  • pracownik będzie również obsługiwał, mył i konserwował urządzenia produkcyjne;
  • praca odbywa się w warunkach chłodniczych.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • samodzielność;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego i/lub norweskiego;
  • zmotywowanie do pracy;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • dokładne przeszkolenie pracownicze;
  • pomoc w szukaniu zakwaterowania;
  • pracę od zaraz;
  • próbną norweską umowę o pracę z opcją jej przedłużenia na stałe dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • opiekę polskiego rezydenta;
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • odzież dostosowaną do warunków pracy.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021 z zaznaczeniem stanowiska „Pakowanie żywności Stavanger”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-mrozonek-od-zaraz-2021-stavanger/

ID ogłoszenia: 3346082be33280c5