168,20 NOK brutto/h

Przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Norwegia praca od zaraz w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 1 maja 2021 01:01

Do podjęcia tymczasowa praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie 2021 od zaraz w Oslo dla pakowaczy. Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: 168,20 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • łatwa praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • pracownik będzie zajmował się wkładaniem produktu do kartonika, a także przeprowadzaniem wizualnej kontroli jakości;
  • możliwa będzie również obsługa maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • energiczność;
  • sprawność manualna;
  • solidne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • dokładność;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • wysoka kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • wsparcie przed wyjazdem;
  • pomoc przy załatwianiu formalności, a także spraw organizacyjnych, kadrowych oraz administracyjnych;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • szkolenie pracownicze;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • płatny urlop.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w oddziale w Szczecinie. Brak opłat za rekrutację. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów w wysokości około 300 NOK zostanie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „Ref. „lagermedarbeider 052/2021″

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-tymczasowa-praca-norwegia-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-oslo/

ID ogłoszenia: 587608bed98157f1