4150 PLN brutto

Przy pakowaniu perfum dla par bez języka praca w Czechach od zaraz, Brno 2020

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca 2020 roku
  • Opublikowany: 21 września 2020 02:07

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Czechach dla par przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w Brnie bez znajomości języka na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie bezpłatne będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 4150 PLN brutto.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał produkty do transportu, pakował kosmetyki na linii produkcyjnej, a także realizował zamówienia magazynowe;
  • praca zmianowa i stojąca po 8 godzin z możliwością pracy w nadgodzinach i weekendy.

Wymagania:

  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • chęć pracy w systemie trzyzmianowym;
  • możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej.

Oferujemy:

  • możliwość pracy do końca 2020 roku, a potem opcja przejścia do innych pracodawców;
  • atrakcyjne wynagrodzenie – 3250 PLN netto, czyli 4150 PLN brutto;
  • przeciętne wynagrodzenie z nadgodzinami (+32 godziny za miesiąc) daje 3700 PLN netto, czyli 4730 PLN brutto;
  • lekką pracę;
  • pełny etat;
  • czeską umowę o pracę;
  • przeszkolenie pracownicze;
  • pracę również dla par;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bony żywnościowe;
  • opłacony transport do pracy i do Czech z Katowic;
  • opiekę koordynatora oraz tłumacza.

Aplikacja:

CV prosimy wysyłać na adres e-mail: Michal.Kowalczyk@manuvia.pl albo można zadzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/picker-w-magazynie-pakowanie-perfumow-w-brnie/

ID ogłoszenia: 9185f64eee120227