12,50 € na godz.

Przy pakowaniu słodyczy bez języka Holandia praca dla par od zaraz w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca marca 2022
  • Opublikowany: 18 stycznia 2022 00:16

Tymczasowe zatrudnienie w Amsterdamie dla par bez znajomości języka. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Zakwaterowanie darmowe będzie zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 osoby (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie pakowanie promocyjnych zestawów słodyczy świątecznych;
  • pracownik będzie zbierał słodycze na podstawie listy oraz pakował je w ozdobne pudełka;
  • zadaniem będzie przygotowywanie zapakowanych zestawów do magazynowania, czyli umieszczanie ich na paletach oraz owijanie stretchem.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz do końca marca 2022;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • chęć brania nadgodzin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia wspólnej pracy dla par na jednej zmianie;
  • pomoc przy załatwianiu spraw formalnych oraz wsparcie tłumacza w razie konieczności.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: pakowanie słodyczy Amsterdam 2022

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-holandia-praca-dla-par-od-zaraz-pakowanie-slodyczy-w-amsterdamie-2022/

ID ogłoszenia: 11661e59074d6649