12,50 € brutto/h

Przy pakowaniu zegarków bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz w Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 5 grudnia 2020 01:32

Bez doświadczenia potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy pakowaniu zegarków. Zatrudnienie w Kolonii bez znajomości języka dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które zapewnia pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 12,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie przeprowadzanie wizualnej kontroli jakości zegarków wysokiej klasy, czyli sprawdzanie, czy nie ma rysek albo zagięć na pasku, a także umieszczanie produktu razem z kartą i instrukcją do pudełka wyłożonego materiałem;
  • pracownik będzie także zamykał także kartonowe opakowanie oraz odstawiał je do pudełek zbiorczych.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • odpowiedzialność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • zwracanie uwagi na szczegóły, spostrzegawczość;
  • solidne i sumienne wypełnianie zadań.

Oferujemy:

  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych;
  • pracę w systemie zmianowym;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

arbeitbeiuns2020@fastmail.de z podaniem numeru referencyjnego: pz/k/12/20

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-zegarkow-kolonia/

ID ogłoszenia: 5265fc9e193b68ce