do uzgodnienia

Roosendaal oferta pracy w Holandii bez znajomości języka pakowanie czekoladek

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Roosendaal
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016 02:34

Atrakcyjna oferta pracy w Holandii przy pakowaniu czekoladek na linii produkcyjnej w fabryce z Roosendaal. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego na minimum pół toku.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miasto: okolice Roosendaal, Holandia

Zarobki: do uzgodnienia

Zadania:

  • pakowanie wyrobów czekoladowych przy taśmie
  • inne zadania zlecone przez koordynatora

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • duża motywacja
  • energiczność, zaangażowanie
  • gotowość do podjęcia pracy za granicą na minimum pół roku
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B, referencje i dokument zaświadczający o niekaralności

Oferujemy:

  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • za pracę zmianową oraz weekendy pracownik otrzyma wyższe zarobki
  • wynagrodzenie wypłacane raz na tydzień
  • pomoc koordynatora na miejscu
  • dla chętnych możliwość skorzystania z opcji odpłatnego zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc w sprawach formalnych, np. przy wyrobieniu numeru sofi

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zatytułowaną: PAKOWANIE CZEKOLADEK – należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych w języku angielskim na podany poniżej adres kontaktowy:

  • opole@hobij.p

Konieczne jest załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-roosendaal/

ID ogłoszenia: 311579c9667e0d0a