11 euro brutto/h

Rostock oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie wędlin bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Rostock
  • Opublikowany: 23 października 2016 20:49

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Rostock dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wyrobów mięsnych
Lokalizacja: Rostock, Niemcy
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w szybkim tempie, wykonywana będzie w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie wędlin
  • konieczność obsługi wagi i maszyn do pakowania
  • wszystkie zadania wykonywane będą zgodnie z surowymi normami BHP

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zręczność i sprawność manualna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • pracowitość, energiczność, zorganizowanie

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, koszt miesięczny od osoby to 150 euro
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech dla osób najrzetelniejszych
  • przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca przy pakowaniu wędlin, Rostock, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-wedlin-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-rostock/

ID ogłoszenia: 384580bcdb8a864c