1450 euro brutto/mc + zamieszkanie

Rostock ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji kanapek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Rostock
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2016 04:43

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek, wrapów, panini. Ogłoszenie pochodzi z fabryki w Rostock i jest kierowane do osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji spożywczej

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1450 euro brutto miesięcznie

Miasto: Rostock

Zadania:

  • ręczne układanie przygotowanych składników (warzyw, wędliny) na spodach
  • pakowanie gotowych kanapek, składanie wrapów
  • foliowanie
  • stała kontrola jakości

Oczekiwania:

  • sprawne uczenie się i przyswajanie wiedzy
  • samodzielność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu do wglądu
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolność do współpracy

Oferujemy:

  • darmowe lokum
  • gruntowne szkolenie z zakresu higieny i bezpieczeństwa pracy z żywnością
  • środki ostrożności w postaci płynów dezynfekcyjnych, rękawiczek jednorazowych, itp
  • początkowo umowa na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • niemiecka umowa o pracę

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać mailowo na poniższy adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji kanapek, Rostock”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-produkcji-kanapek-bez-jezyka-rostock/

ID ogłoszenia: 72657182a28a88e8

ilość wszystkich wyświetleń: 2472, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Rostock ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez języka na produkcji kanapek”

  1. michas0315 na 24 kwietnia 2016 @ 20:02

    Witam.Ja i moja dziewczyna 22 i 21 lat jesteśmy zainteresowani bardzo praca
    Jesteśmy pracowici i odpowiedzialni .prosimy o szansę a na pewno nie zawiedziemy
    Prosimy o kontakt 502905534