1,0

Rzeźnik – praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji mięsnej w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Leipzig
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 03:58

Bez znajomości języka niemieckiego możliwość podjęcia atrakcyjnej pracy w Niemczech na produkcji mięsnej w charakterze rzeźnika. Zaatrudnienie w Lipsku dla osób z doświadczeniem.

JobRun jest agencją pracy tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 14017, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu polskich i zagranicznych projektów.
Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy przy przetwórstwie mięsnym.

RZEŹNIK – PRODUKCJA – NIEMCY
Miejsce: Niemcy Lipsk
Nr referencyjny: RZ-PROD-DE/2017

Obowiązki:
• rozbiór mięsa wieprzowego
• dobra obsługa noża ( praca przy taśmie )

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• język niemiecki – NIE jest wymagany

Oferujemy:
• niemiecką umowę o pracę
• ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych
• stałą współpracę
• zakwaterowanie
• opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacje prosimy przesyłać na adres mailowy
W tytule wiadomości prosimy o podanie nr referencyjnego: RZ-PROD-DE/2017

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez firmę JobRun, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

ID ogłoszenia: 56858f8869b9af34

ilość wszystkich wyświetleń: 218, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Jobrun
  • Zarejestrowany od: 18 kwietnia 2017

Inne przedmioty dodane przez Jobrun

Ostatnie przedmioty dodane przez Jobrun »