163,20 NOK brutto/h

Sandefjord dam pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie sera

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 30 stycznia 2017 03:17

Oferujemy zatrudnienie w Sandefjord do podjęcia od zaraz dla 2 par przy pakowaniu sera krojonego. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Rozpoczęcie: od zaraz
Lokalizacja: Sandefjord, Norwegia
Zarobki: 163,20 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • łatwa praca powtarzalna, wykonywana przy linii produkcyjnej
  • ważenie i pakowanie sera krojonego
  • układanie plasterków na tacki i odkładanie ich na taśmę do maszynowego zafoliowania

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • doskonały stan zdrowia
  • doświadczenie w pracy na produkcji lub przy pakowaniu żywności
  • spostrzegawczość
  • gotowość do wykonywania zadań powtarzalnych
  • szybkość, energiczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość podstawowych zasad obowiązujących przy pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny wymiar
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • tanie zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • bardzo dobre zarobki
  • dodatki i premie
  • pomoc przy formalnościach
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na podany poniżej adres kontaktowy:

  • ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem w tytule: produksjonsarbeider/02/17

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dla-par-norwegia-praca-przy-pakowaniu-sera-bez-znajomosci-jezyka-sandefjord-2017/

ID ogłoszenia: 241588bb31ff1131

1 odpowiedź na “Sandefjord dam pracę w Norwegii dla par bez znajomości języka pakowanie sera”

  1. Jestem wraz z partnerem zainteresowana ofertą.przesyłamy cv na podany adres mail.tel.0048885255306