166,80 NOK brutto/h

Sarpsborg praca w Norwegii od zaraz przy pakowaniu wędliny bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 20 października 2016 04:11

Przetwórnia mięsna ze Sarpsborg zatrudni od zaraz pracownika do pakowania wędlin na linii produkcyjnej. Norwegia praca dla 4 osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin
Termin: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Sarpsborg, Norwegia
Wynagrodzenie: 166,80 NOK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • pracownik układa klastry lub kawałki wędlin na tacki i odstawia je do maszynowego zafoliowania i oklejenia
  • zadania muszą być wykonywane zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • efektywność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zaangażowanie
  • możliwość podjęcia pracy na okres minimum połowy roku
  • znajomość zasad ISO 22000 lub HACCP
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • zdyscyplinowanie
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w Norwegii od zaraz
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisanej poprzez agencję
  • dla pracowników najlepszych istnieje możliwość podpisania stałej umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
  • odpłatne zamieszkanie, koszt miesięczny dla par to 6000 NOK miesięcznie, a od osoby 4000 NOK

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszenia poprzez formularz aplikacyjny, dostępny na poniższej stronie:
http://bit.do/rekrutacjanorwegia2016 z zaznaczeniem opcji: “Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-przy-pakowaniu-wedliny-bez-jezyka-w-sarpsborg-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 6158077826bea67