do uzgodnienia

Sezonowa praca za granicą bez języka dla rzeźnikow, wykrawaczy od zaraz w Belgii i Holandii

  • Kraj: Polska
  • Miasto lub region: Gdańsk
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: miniunium 3 msc
  • Opublikowany: 29 listopada 2015 03:52

Aktualna oferta pracy za granicą dla Polaków – rzeźników i wykrawaczy bez znajomości języka przy produkcji mięsnej na terenie Belgii i Holandii. Oferta od zaraz również możliwa.

„SFS Poland” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle

przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Masz doświadczenie w usuwaniu kości, przycinaniu i wykrawaniu szynki i łopatki z mięsa

wieprzowego? Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Rzeźnik wieprzowy / wykrawacz szynek i łopatek

Miejsce pracy: Belgia, Holandia, Unia Europejska

Ilość wakatów: 4

Obowiązki:

Usuwanie kości, przycinanie, cięcie błony i krojenia mięsa wieprzowego;

Znajomość różnych części wieprzowiny;

Zorientowanie na jakość;

Dbałość o higienę.

Wymagania:

Znajomość wszystkich etapów procesu uboju wieprzowego;

Dwa lata doświadczenia w przetwórstwie mięsa wieprzowego;

oraz

Własny samochód będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim

Lub wyslij swoje CV na: p.bielawskapraca@gmail.com

Podając w tytule: Wykrawacz kości wieprzowych / wykrawacz szynek i łopatek

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na administrację, przetwarzanie i przechowywanie moich

danych osobowych przez SFS Poland. z siedzibą w Starej Iwicznej 05­500 Piaseczno, ul. Nowa 6, w celach

związanych z procesami rekrutacji. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst

jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgoda obejmuje przetwarzanie danych osobowych przez „SFS

Poland” również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia.

ID ogłoszenia: 765565a1110b47e1

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 3262, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez praca bielawska

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez praca bielawska »