23000 SEK + zakwaterowanie

Sortowanie paczek od zaraz fizyczna praca w Szwecji bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 02:03
  • Wygasa: 5 dni, 7 godzin

Ogłoszenie fizycznej pracy w Szwecji skierowane do osób bez znajomości języka przy sortowaniu paczek kurierskich. Zatrudnienie od zaraz w Sztokholmie na magazynie logistycznym z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz paczek

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Wynagrodzenie: 23000 SEK miesięcznie brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • jest to praca fizyczna, polegająca na sortowaniu paczek kurierskich
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej jest dbanie o przesyłki, zabezpieczanie ich i ewentualne spisywanie raportu o uszkodzeniu
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy na zmianie w godzinach nocnych
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszanie zapewnione na miejscu dobrych warunkach
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na czas określony
  • pracę głównie na zmianie nocnej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Sortowanie paczek, Sztokholm 05/2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 7415af80c074e2fc