130 SEK brutto/h

Styczeń 2016 dam pracę w Szwecji Sztokholm bez języka na produkcji el. gumowych

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2016
  • Opublikowany: 21 grudnia 2015 01:46

Szwecja praca dla Polaków na produkcji el. gumowych przy kontroli jakości i drobnych poprawkach. Oferta ze Sztokholmu dla osób bez języka szwedzkiego od stycznia 2016.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od stycznia 2016

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Wynagrodzenie: 130 SEK brutto/h

Opis zadań:

  • Praca odbywa się w fabryce elementów z gumy, osoba zatrudniona będzie kontrolowała jakość każdego elementu i dokonywała poprawek polegających na usuwaniu nierówności. Obowiązkiem będzie również pakowanie elementów gotowych i spełniających normy jakościowe.

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia od stycznia 2016
  • duża dokładność
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • sumienność, rzetelność, zaangażowanie
  • duże zdolności manualne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy
  • wprowadzenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • terminowe wypłacanie pensji
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 004/001/2016/Szwecja
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 821567413cb2c52b