9,23 euro brutto/godz.

Südlohn 2018 praca Niemcy od zaraz na produkcji i pakowaniu karmy zwierzęcej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Südlohn
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 03:33

Fabryka z Südlohn poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech na produkcji oraz przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Oczekiwana podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI – PAKOWANIE KARMY (K/M) – NIEMCY
Miejsce pracy: Südlohn (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
– Pakowanie i przepakowywanie karmy zwierzęcej
– Kontrola jakości
– Prace przy maszynach produkcyjnych

Wymagania:
– Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
– Mile widziane prawo jazdy
– Wytrzymałość fizyczna
– Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– Praca na dłuższy okres
– Wynagrodzenie 9,23 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
– Umowa o pracę na warunkach niemieckich
– Komfortowe zakwaterowanie
– Wsparcie polskiego koordynatora
– Możliwość przejęcia przez zakład

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji – pakowanie karmy.

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26| PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

rzeszow@cp-personal.com | http://www.cp-personel.pl

AKTUALNE OFERTY PRACY:

LUB:
Wyślij do nas swoje CV, a my dopasujemy ofertę pracy do Twoich kwalifikacji!

ID ogłoszenia: 4325a5dfd22c3ffa