8,84

Szwaczka-Szwacz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji kołder, poduszek i materacy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Oschatz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: sofort
  • Długość umowy: stale
  • Opublikowany: 23 lipca 2017 19:06

Agencja rekrutacyjna dla firmy z Oschatz poszukuje doświadczonych szwaczy oraz szwaczki. Propozycja pracy w Niemczech bez języka na produkcji materacy, poduszek i kołder.

BADER KARA jest innowacyjną agencją pracy, która rozszerza swoją działalność o charakter miedzynarodowy. Posiadamy swoje oddziały w Niemczech i Polsce. W Niemczech wspolpracujemy ze znaczącymi niemieckimi Firmami przemysłowymi, gdzie mamy już długoletnie doświadczenie i cieszymy się pozytywną opinią. Szukasz pracy w Niemczech? Mamy coś dla Ciebie!

Aktualnie szukamy Szwacz / szwaczka (4-6 osob)

Opis stanowiska:
◾szycie poduszek i kolder
◾szycie materacy

Wymagania:

◾Doswiadczenie i chęć do pracy
◾Praca w systemie 2-zmianowym
◾Czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochod (mile widziane)

Oferujemy:
◾Wynagrodzenie – 8,84 Eur/h brutto

◾Umowę o pracę u niemieckiego pracodawcy

◾Stabilne warunki zatrudnienia

◾Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową

◾Dodatek za pracę w niedziele i święta

◾Organizację zakwaterowania- 90,00€

◾Długotrwałe zatrudnienie w niemieckej renomownej firmie

◾Pełny pakiet socjalny

◾Opieka polskiego koordynatora

Wyslij do nas swoje CV z aktualnym zdjeciem, a my skontaktujemy sie z Toba.
Mail: anna.salbut@bader-kara.eu , Tel. 0049 17616499014

ID ogłoszenia: 5995970b46c4faad

ilość wszystkich wyświetleń: 309, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez BADER KARA Personalservice GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez BADER KARA Personalservice GmbH »