126 SEK/h brutto + zakwaterowanie

Szwecja praca bez języka przy pakowaniu warzyw od zaraz Örebro

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Örebro
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: 25 grudnia 2016 20:37

Możliwość zatrudnienia od nowego roku 2017 w Örebro dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu warzyw. Ogłoszenie pracy w Szwecji do podjęcia od zaraz dla pakowaczy.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce zatrudnienia: Örebro, Szwecja
Pensja: 126 SEK brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od stycznia 2017

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przygotowywaniem zamówień dla klientów, dokładniej kompletowaniem skrzynek z warzywami w odpowiedniej ilości i układaniem na paletach
  • pracownik musi również przygotować odpowiednio warzywa w skrzynkach poprzez ich umycie, przesortowanie i ułożenie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2017
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • prawo jazdy i możliwość przyjechania swoim autem
  • umiejętność pracy w zespole
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej
  • zdolność do szybkiej pracy

Zapewniamy:

  • pracę od nowego roku
  • zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o pracę
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie warzyw, Örebro 2017
Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 14585b168913bf3

4 komentarze na “Szwecja praca bez języka przy pakowaniu warzyw od zaraz Örebro”

  1. Laszkowskaagnieszka na 27 grudnia 2016 @ 00:14

    Szukam z mężem pracy jesteśmy zainteresowani waszo oferto czy to aktualnie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny 508825510pozdrawiam

  2. Bartłomiej na 29 grudnia 2016 @ 13:24

    Jestem zainteresowany tą ofertą. Proszę o kontakt