130 SEK/h brutto

Szwecja praca bez znajomości języka dla par pakowanie sera od zaraz Sztokholmie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 12 czerwca 2021 00:22

Dla par pakowaczy w rejonie Sztokholmu dostępna od zaraz ciekawa praca w Szwecji przy pakowaniu sera. Ogłoszenie bez znajomości języka obcego z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Pakowacz sera

Pensja: 130 SEK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2021

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • jest to nieskomplikowana praca przy linii produkcyjnej
  • zadania wykonywane są na hali przy lekko obniżonej temperaturze
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczne ważenie oraz układanie plastrów sera krojonego na tackach
  • obowiązkiem może być również przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie czy foliowanie produktu

Oczekiwania:

  • aktualne badania do pracy z żywnością
  • dyspozycyjność od czerwca 2021
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • przestrzeganie surowych norm BHP w pracy
  • zdyscyplinowanie, sumienność
  • aktualny dokument o niekaralności – nie starszy niż 3 miesiące
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny z opcją przedłużenia na stałe
  • uniform służbowy
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt ponosi pracownik, jest to 3500 SEK miesięcznie/os
  • pełne przeszkolenie i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet2021@fastmail.se z dopiskiem: Pakowanie sera, Sztokholm 2021

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet2021@fastmail.se

ID ogłoszenia: 9660be975c4c13a

ilość wszystkich wyświetleń: 557, dzisiaj: 1