do ustalenia

Szwecja praca bez znajomości języka od zaraz Sztokholm produkcja przynęt

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2015 16:55

Pilnie poszukujemy chętnych do podjęcia manualnej pracy w Szwecji na produkcji przynęt wędkarskich. Zatrudnienie od zaraz w Sztokholmie bez znajomości języka szwedzkiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji przynęt wędkarskich

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Sztokholm

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik odpowiadać będzie za ręczny montaż woblerów, kontrolę jakości, poprawianie błędów produkcyjnych, zbieranie zbyt dużych ilości materiału, malowanie i pakowanie.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • duża dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dbanie o aspekt estetyczny wykonywanych prac
  • dobre wzrok i spostrzegawczość

Oferujemy:

  • stały kontakt z polskojęzycznym opiekunem projektu
  • zatrudnienie na stałej umowie o pracę – z poprzedzającą umową próbną
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 001/09/Szwecja

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 50155c9fb4e772c2

ilość wszystkich wyświetleń: 3370, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Szwecja praca bez znajomości języka od zaraz Sztokholm produkcja przynęt”

  1. Paweł Maleszka na 14 sierpnia 2015 @ 11:28

    witam ,
    jestem zainteresowany oferta pracy , pozdrawiam Paweł
    mój nr tel 536779544

  2. Witam serdecznie jestem zainteresowana wasza ofertą podejmę prace od zaraz prosze o kontakt pod numer 881589868.

  3. arek ostrowski na 18 sierpnia 2015 @ 17:39

    Dzień dobry jestem zainwestowany tą ofertą proszę o kontakt 691648607 albo lukiostro13@wp.pl

  4. 001/09/Szwecja na 23 sierpnia 2015 @ 15:15

    Witam, jestem zainteresowany państwa ofertą pracy. Mój nt tel. 501172663 . Pozdrawiam Artur.

  5. Witam,jestem bardzo zaintetesowany Wasza oferta,zwlaszcza ze moim hobby jest wedkowanie,wiec temat przynet i zestawow nie jest mi obcy.Bez nalogow,spokojny ojciec 3_letniego synka.Mirek 0044 078 239 095 22.Prosze o kontakt.

  6. witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy ,proszę o kontakt na email

  7. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany pracą w państwa firmie. Mieszkam w Sztokholmie, posiadam personnummer. Proszę o kontakt tel: 0762893320 lub e-mail: piotrkorona@op.pl

    Pozdrawiam

    Piotrek