18500 - 2300 SEK

Szwecja praca dla par bez znajomości języka przy produkcji kanapek od zaraz w Linköping

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Linköping
  • Opublikowany: 23 września 2020 00:43

Fabryka żywności z Linköping poszukuje osób lub pary chętne do pracy w Szwecji. Zatrudnienie od zaraz i bez znajomości języka przy produkcji kanapek oraz wrapów. Mieszkanie dla pracowników zapewnione będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miejsce zatrudnienia: Linköping, Szwecja

Pensja: 18500 do 23000 SEK miesięcznie brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie składników – obieranie, krojenie, mycie, szatkowanie
  • dbanie o wysoką jakość oraz porządek na stanowisku pracy
  • obsługa urządzeń kuchennych – wagi, krajalnicy itp.
  • pakowanie produktu gotowego

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Linköping
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w podobnej pracy
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – dobą umowę oraz satysfakcjonujące zarobki z opcją otrzymania premii i dodatków
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w kwaterach pracowniczych za 2500 SEK miesięcznie
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia w Szwecji dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se z dopiskiem: Produkcja kanapek, Linköping 2020

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 305f64ef2833788